1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > LucitQuilt

LucitQuilt

W DecoBazaar od 08.08.2018 Wystawionych produktów: 39Nazywam się Kasia Grądzka. Kiedy przyszły trudniejsze dla mnie chwile, odkurzyłam swojego Łucznika i zaczęłam zszywać łatki. Traktowałam to jako swego rodzaju terapię. Niespodziewanie przerodziła się ona w coś więcej.

Z miłości do perfekcyjnych przeszyć, pięknie dobranych tkanin i niepowtarzalnie urządzonych wnętrz stworzyłam markę Lucit, którą sygnuję ręcznie szyte patchworkowe narzuty, pikowane kołdry i nieprzeciętne poduszki.

Z moimi klientami dzielę się nie tylko dopracowanym produktem, uszytym z najwyższą starannością. W paczce z narzutą czy kołdrą wysyłam im swoje serce i całą energię, którą wkładam w zaprojektowanie, skrojenie, szycie…

Często klientki szukają czegoś konkretnego, o czym marzą, ale rynek nie oferuje im odpowiedniego produktu. Wtedy zwracają się do mnie, a ja spełniam ich marzenia. Pragnę, aby klienci obsłużeni przeze mnie byli zadowoleni i szczęśliwi, niezależnie od tego, czy szukają narzuty dla 6-latki, czy prezentu na 50 rocznicę ślubu rodziców....
<
1 2
>

Opinie o sprzedawcy

Bożena napisał(a):

"CZTEROWARSTWOWA MASECZKA KWIATUSZKI NA FUKSJI"

Prześliczna, luksusowa, iście "karnawałowo-wenecka". Szkoda tylko, że to ani na karnawał, ani na wenecki... Ale zwłaszcza teraz potrzeba nam takich drobiazgów - nie tylko funkcjonalnych. Polecam ten model - pasuje idealnie. Autorce chwała za pomysł i fantazję. Pozdrawiam - i zdrowia życzę - B.G.
★★★★★ 27.04.2020

Jolanta napisał(a):

"CZTEROWARSTWOWA MASECZKA Z FILTREM"

Jestem z zakupu bardzo zadowolona, maseczki są naprawdę super, starannie uszyte. Na duży plus zasługuje także miły i pomocny kontakt ze Sprzedającym. Polecam wszystkim niezdecydowanym :)
★★★★★ 29.03.2020
Top