1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Maggunia

Maggunia

W DecoBazaar od 24.07.2018 Wystawionych produktów: 15Art filcem zajmuję się od 2010r . Specjalizuję się w mniejszych formach - filcowych broszkokwiatach. Wyważony rozmiar filcowej biżuterii ma znaczenie - moje broszki można dopiąć nie tylko do kreacji na specjalną okazję, ale też mogą zdobić biurowy żakiet czy sweterek. Wyroby z filcu to teraz niezwykle modne i ekologiczne dodatki ożywiające kobiecą odzież. Filcowa materia towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów, a dziś jest bajecznym i intrygującym akcentem płaszczyka czy kapelusza. Wszystkie wyroby są wykonane przeze mnie ręcznie, co zapewnia im oryginalność i niepowtarzalność. Stosuję przestrzenną technikę 3D - wyroby nie są płaskie, ale intrygują nie tylko kolorem ale i nietuzinkowym kształtem! Moje filcuszki wykonane są z najwyższą starannością z wełny czesankowej poddanej pracochłonnej obróbce mechaniczno-termicznej. Serdecznie zapraszam!
Kategorie

HANDMADE

<
1 2
>

Opinie o sprzedawcy

EDYTA napisał(a):

"BROSZKA - FILC - KWIAT - WRZOSOWY - RÓŻOWY"

Broszka cudna. Efektownie prezentuje się jako ozdoba ubioru i torebki.

Odpowiedź Sprzedawcy:
Bardzo dziękuję za cieplutki komentarz;-)))
★★★★★ 27.11.2018

Krystyna napisał(a):

"BROSZKA - FILC - KWIAT - CZERWONY - ZIELONY"

Przepięknie wykonane brosze, nie mogłam się zdecydować na jedną konkretną i kupiłam kilka... Jestem bardzo zadowolona z zakupów. KrystynaOdpowiedź Sprzedawcy:
Dziękuję Pani Krysiu za tak miły komentarz;-) Słowa pochwały uskrzydlają i zachęcają do dalszej pracy ;-) Dziękuję za zainteresowanie i zakup moich filcaczków ;-)
★★★★★ 12.08.2018
Top