1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Maja Gajewska

Maja Gajewska

W DecoBazaar od 09.01.2014 Wystawionych produktów: 156Maja Gajewska - ur. w 1982 r. w Łodzi, absolwentka wrocławskiej ASP (2001-2006), obroniła tytuł magistra na wydziale Grafiki (2006).

Artystka tworzy w obrębie malarstwa olejnego, grafiki i rysunku. Jej malarstwo cechuje poszukiwanie nowych form, linii i plam barwnych. Odrzuca figuratywność na rzecz wewnętrznej konstrukcji i ekspresji. Obrazy olejne powstają ze zderzenia kolorów, kształtów i linii. Duże znaczenie ma również sama struktura i gęstość farby. Artystka wielokrotnie wraca do tych samych tematów, odkrywając w dobrze znanym kolorze i plamie barwnej nowe aspekty.
W przypadku grafik, widoczne jest minimalistyczne podejście do formy i koloru. Większość prac przedstawia relacje międzyludzkie w oszczędnym i nieco enigmatycznym stylu. W wielu z nich możemy odnaleźć inspiracje kształtami zaobserwowanymi w naturze. Unikalna kreska w grafikach została dostrzeżona przez pracownie architektoniczne oraz projektantów wnętrz.
<
1 2 3 4 5 ... 11
>

Opinie o sprzedawcy

Jak zbieramy opinie?

Alina napisał(a):

"INSP. MAŁA MI (NR 151) - GRAFIKA Z RAMĄ 51X41"

Suuuper. Bardzo dziekuję
★★★★★ 26.08.2023

Katarzyna napisał(a):

"GRAFIKA - PSZCZOŁA - CYKL OWADY"

Wspaniała owadzie grafika:) profesjonalna realizacja całego zamówienia. Polecam !:)
★★★★★ 20.09.2017

Katarzyna napisał(a):

"GRAFIKA - ĆMA - CYKL OWADY"

Grafika przepiękna. Dzieło sztuki :) dodatkowo rewelacyjny kontak z Autorka, grafika szybko wysłana oraz bardzo dobrze zapakowana.
★★★★★ 20.09.2017

Małgorzata napisał(a):

"SERIA 3 GRAFIK"

Piękna grafika profesjonalnie wykonana. Polecam serdecznie i dziękuję.
★★★★★ 16.03.2017

Judyta napisał(a):

"KOMPLET 2 GRAFIK 85 ORAZ 88"

Grafiki są naprawdę piękne i bardzo ładnie oprawione. Całość wygląda elegancko. Są warte swojej ceny. Ponadto ogromny plus za solidne zapakowanie przesyłki. Jednym słowem Pani Maja to profesjonalistka :) Polecam z czystym sumieniem :)

Odpowiedź Sprzedawcy:
Bardzo dziękuję za miły komentarz i cieszę się, że prace przypadły Pani do gustu.
Pozdrawiam i zapraszam!
★★★★★ 05.12.2016

Anna napisał(a):

"GRAFIKA 112 - JELONEK"

Witam, w DecoBazaar kupiłam juz 4 grafiki pani Mai Gajewskiej. Z ich zakupu jestem bardzo zadowolona. Grafiki są świetne i bardzo ładnie wkomponowały sie w moje skandynawskie wnętrze. Dodatkowo grafiki są oprawione i gotowe do powieszenia. Wysyłka prac jest błyskawiczna a grafiki są bardzo solidnie zapakowane. Dodatkowo kontakt z artystką jest bardzo dobry. Nie ma żadnych problemów. Szczerze polecam prace Mai Gajewskiej. Są swietne. Anna Rutkowska

Odpowiedź Sprzedawcy:
Bardzo dziękuję za komentarz i cieszę się, że grafiki przypadły Pani do gustu :)
★★★★★ 30.10.2016
Top