1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Pela

Pela

W DecoBazaar od 10.09.2020 Wystawionych produktów: 62Pela.pl to miejsce dla poszukiwaczy prawdziwych perełek, których miłość od pierwszego wejrzenia codziennie napędza. Pragniemy sprostać wyzwaniu i pomóc Ci odnaleźć ,,to coś". Coś, co Cię zawoła, oczaruje i stanie się Tobie bliskie.
U Peli z radością uszyjemy Twój dzień z zaczarowanych tkanin i w zgodzie z naturą.
Dbamy o to, by każdy, nawet najmniejszy element mógł przyczynić się do powstania czegoś pięknego. Nic, co tworzymy na pelowym poddaszu nie powtórzy się dwa razy. Cosie są jedyne takie i chwała im za to. Z pewnością otrzymasz od nas coś tylko Twojego. Zatem – ahoj przygodo!
Rozgość się więc w naszym małym świecie! Usłysz śpiew ptaków za oknem, ciche rozmowy, stukot maszyny do szycia. Poczuj ciepło wpadającego przez okno słońca i parę od żelazka.. Zobacz uśmiech, zachwyt i.. prawdziwe cuda!
<
1 2
>

Opinie o sprzedawcy

izabella napisał(a):

"SZARA KOSMETYCZKA PLUSZ"

Dziś przyszła, boże jakie cudo, na żywo jeszcze piękniejsze! opakowanie i liscik i krówki wzruszjace. Naprawdę czuć, że wszystko zrobione z sercem i wiem że te czerwone sznureczki są naprawdę na szczescie:))) dziękuję Autorce ogromnie!!!

Odpowiedź Sprzedawcy:
Jak dobrze, że jesteś! <3 <3 <3
★★★★★ 21.01.2022
Top