1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Po drugiej stronie lustra

Po drugiej stronie lustra

W DecoBazaar od dawna Wystawionych produktów: 77Witaj Gościu! Tworzę biżuterię dla kobiet nietuzinkowych, chcących wyróżnić się z zalewającej nas fali produktów robionych masowo. W każdy egzemplarz wkładam kawałek serca. Większość przedmiotów jest niepowtarzalna, bardzo proszę więc wybaczyć, jeśli nie mogę powtórzyć wzoru. Zapraszam do sklepu :)
W dniach 27.09.2023 - 03.10.2023 sprzedawca ma urlop. Zamówienia złożone w tym czasie zostaną zrealizowane po zakończeniu urlopu.
<
1 2 3 4 5 ... 55
>

Opinie o sprzedawcy

Jak zbieramy opinie?

Ewa napisał(a):

"KULEK - PIERŚCIONEK REGULOWANY"

Podobają mi wzory, wykonanie biżuterii tego sprzedawcy. Wybrany pierścionek również bardzo ładnie się prezentuje. Ciekawe zestawienie jaspisu z bursztynem. Na mnie zrobił wrażenie i nie rozczarowałam się. Rzetelność sprzedawcy, bardzo dobry kontakt. Przesyłka, dobrze zabezpieczona dotarła w określonym terminie.
★★★★★ 06.09.2023

Ewa napisał(a):

"DZIURAWY - WISIOREK"

Elegancko wygląda na czerni, szarości, brązach, bieli... Ciepło promieni wrześniowego słońca, jesienna zaduma - to moje skojarzenia z tym wisiorkiem. Na pewno będę często go nosiła. Spodobał mi się na zdjęciu i cieszę się, że go zamówiłam. Po raz kolejny jestem usatysfakcjonowana zamówioną biżuterią od tego sprzedawcy. Mogę ją ze sobą komponować. Sprzedawca życzliwy, sumienny.
★★★★★ 06.09.2023

Ewa napisał(a):

"CIEMNA CZERWIEŃ - PIERŚCIONEK REGULOWANY"

Po raz kolejny jestem usatysfakcjonowana zamówioną biżuterią. Podoba mi się wzór, kolor kamienie pięknie wygląda w różnym oświetleniu. Idealnie komponuje się z inną biżuterią od tego sprzedawcy. Rzetelność, życzliwość sprzedawcy, bardzo dobry kontakt. Przesyłka, dobrze zabezpieczona dotarła w określonym terminie.

Odpowiedź Sprzedawcy:
Bardzo dziękuję ⚘️
★★★★★ 06.09.2023

Ewa napisał(a):

"ZAMÓWIENIE."

Oryginalna, elegancka, nie przytłacza. Ja jestem zachwycona. Podoba mi się wzór i zestawienie kolorów. Idealnie komponuje się z inną biżuterią od tego sprzedawcy. Rzetelność sprzedawcy, bardzo dobry kontakt. Przesyłka, dobrze zabezpieczona dotarła w określonym terminie.
★★★★★ 06.09.2023

Zuzanna napisał(a):

"CZARNA OWCA - WISIOREK"

Przepiękny wisiorek! Niesamowite zestawienie bursztynu, jadeitów i perły. Cudny! Bardzo szybka wysyłka.
★★★★★ 15.12.2022

Monika napisał(a):

"DZIEŃ DOBRY:) - WISIOREK"

Piękny wisiorek, szybka wysyłka. Dziękuję :)

Odpowiedź Sprzedawcy:
Dziękuję :)
★★★★★ 11.08.2022
Top