1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > POMYSŁOWNIA

POMYSŁOWNIA

W DecoBazaar od 01.10.2018 Wystawionych produktów: 14Czym się zajmujemy? Wpadamy na pomysły i staramy się je realizować. Jednym z nich są plakaty, głównie do pokoi dziecięcych. Pomysł na plakaty narodził się kilka lat temu wraz z potrzebą zawieszenia czegoś ciekawego w dziecięcym pokoiku. Tak to się zaczęło... Obecnie planujemy rozszerzyć ofertę o grafiki dla nieco starszych dzieci.

Plakaty dla dzieci to coś więcej niż tylko element wystroju wnętrza. Oprócz tego, że stanowią ozdobę pokoiku dziecka, są jednymi z pierwszych obrazów, które mogą pozostać w pamięci na lata. Takie wspomnienia z dzieciństwa, mają duży wpływ na estetykę, wrażliwość, poczucie piękna przyszłego dorosłego człowieka. My, dorośli, możemy dopilnować tego, aby nasze pociechy otaczały się ładnymi rzeczami.

Plakaty od Pomyslowni są dokładnie przemyślane, w całości zaprojektowane przez nasz zespół, unikalne, estetyczne, kolorowe i zabawne, a przy okazji są edukacyjne. Testowane na dzieciach :) Każdy plakat może być doskonałym prezentem....
Kategorie

HANDMADE

Top