DecoBazaar > Dom > Kubki > 3 x Filiżanka Naszej Pani - dla nauczycielki (nr 5187005)

3 X FILIŻANKA NASZEJ PANI - DLA NAUCZYCIELKI

Faramuszka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Czas realizacji: 4 dni robocze
Filiżanka Naszej Pani to propozycja dla wszystkich tych, którzy wykonują ten najtrudniejszy zawód świata :) Idealna jako symboliczny podarunek na zakończenie roku szkolnego lub z okazji Dnia Nauczyciela. Napis na spodeczku do personalizacji. W środku możemy umieścić dowolny krótki napis.

Do każdej filiżanki dołączamy saszetkę herbaty owocowej “na dobry początek dnia". Filiżankę wysyłamy estetycznie zapakowaną, gotową na prezent.

Polecamy ręczne mycie. Z uwagi na to, że każdy produkt jest malowany ręcznie, mogą pojawić się delikatne różnice między wzorem na zdjęciu, a zamówionym kubkiem.

Kubek biały, wysokość 7,5 cm, średnica 10,5 cm, pojemność 200 ml.

TAGI: #dzień nauczyciela, #nauczyciel, #prezent dla nauczciela, #szkoła
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Faramuszka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top