1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Inne
  5.  > 4 Ptaki - dekoracja na ścianę z korka (nr 5339512)

4 PTAKI - DEKORACJA NA ŚCIANĘ Z KORKA

Ahome

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Dekoracja ścienna z korka, w kształcie geometrycznych ptaków.
Fajna dekoracja kuchni, przedpokoju, bądź innego pomieszczenia w twoim mieszkaniu.
Możesz przypinać zdjęcia, notatki lub informacje dla rodziny.

Ptaki wykonane są z naturalnego korka (8 mm), wycięte z wielką starannością, oraz pomalowane farbami akrylowymi. Mocowanie na taśmę dwustronną przyklejoną na odwrocie.
Korek jest antyalergiczny i bezpieczny dla dzieci.

W zestawie są 4 ptaki. Każdy ptak ma wymiar około 10,4" Wide (26,5 cm), w zależności od tego, jak go nakleisz.
Produkt wykonany ręcznie. Zapraszam do zakupu.

TAGI: #korek, #ptaki, #ręcznie robiony, #tablica korek niezpominajka
Ahome

Ahome to przedmioty ręcznie wykonane z korka, papieru i odrobiny talentu... trochę podpatrzone, trochę wymyślone dekoracje do domu.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Ahome

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top