1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Ślub
  4.  > 50x70 cm - Duże Drzewo Wpisów gości weselnych (nr 4836075)

50X70 CM - DUŻE DRZEWO WPISÓW GOŚCI WESELNYCH

margot

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Jest to unikalny, spersonalizowany obraz. Na obrazie podana jest data Waszego ślubu oraz imiona pary młodej. Dodatkowo dostaniesz kartę instrukcyjną do obrazu oraz tusz w kolorze zielonym.

Podaj rodzaj ptaszków miłosnych, kolor ptaszków i czcionkę - a ja stworzę drzewko w Twoim guście :)

Wymiar : 50x70 cm.

Do każdego zamówienia dołączona jest poduszeczka do odcisków (tusz jest nietoksyczny, może być używany również przez dzieci. Tusz szybko i bezproblemowo zmywa się wodą - nie pozostawiając śladów na palcach).

Po zakupie prosimy o podanie imion pary młodej, daty ślubu, czcionki, wyboru ptaszków miłosnych oraz koloru ptaszków, rodzaj drzewa, kolor tuszu.
Ja wyślę Ci projekt do zaakceptowania.

TAGI: #drzewo, #księga gości, #ślub, #wesele
margot

Oferujemy alternatywne księgi gości w postaci plakatów oraz obrazów. Przepiękne pamiątki, tych szczególnych dla nas dni.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy margot

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top