1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Lampy
  4.  > Lampy wiszące
  5.  > abazur pleciony z gazet (nr 4755702)

ABAZUR PLECIONY Z GAZET

makkirequ

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

ażurowy ple­ciony klosz do lampy wiszącej. sple­cione kolorowe gazety są zabez­piec­zone lakierem akry­lowym z połyskiem, dzięki czemu klosz jest szty­wny trwały. oprawka i kabel transparentne dł. kabla 80 cm. Rozmiar tego egzem­plarza: górna średnica 25cm, dolna średnica-32 cm, głębokość- 23 cm. Inne rozmi­ary, ksz­tałty i kolory użytej maku­latury do ustaleń indywidualnych na zamówienie.

TAGI: #abazur, #lampa, #plecione
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy makkirequ

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top