1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazy
  5.  > Akwarela (nr 6579799)

AKWARELA

semel

Cena: 150 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Abstrakcja ,Akwarela
Obraz jest zawerniksowany (satyna)
Wymiary 21x 15 cm passepartout
Tusz 15 x 10 cm

Tagi: #abstrakcja, #akwarela oryginał, #dekoracja wnętrz, #mała abstrakcja

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
semel

Witam Cię w mojej galerii.
Nazywam się Ela Szczepaniak, jestem architektem wnętrz, tworzę scenografie do sesji zdjęciowych i maluję obrazy.
Pracuję głównie w technice olejnej.
Chciałabym polecić Wam serie moich obrazów "OKNA " i " TEKSTURY ".
" OKNA " to wariacje na temat kolorów, struktur malarskich, wielowarstwowości, ornamentów ( mają od kilku do kilkunastu pojedyńczych obrazków, z których tworzę kompozycje ) To moje subiektywne okna na świat.
Druga seria to "TEKSTURY " głównie są to kolaże, uzewnętrzniają się tutaj moje zawodowe zamiłowania do łączenia różnych i nieoczywistych materiałów .
Każdy sam i indywidualnie może tworzyć sobie dowolne układy z moich kompozycji.
Są też pojedyńcze obrazy abstakcyjne,które świetnie funkcjonują jako mały detal we wnętrzu, możecie też z nich sami tworzyć swoje kompozycje ( mogę przygotowć dowolny układ z wybranych przez Was obrazów ).
Zdarzają mi się też nastrojowe portrety :)
Zapraszam......
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy semel

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top