1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazki i ozdoby ścienne
  5.  > Akwarela Oryginalna A4 "Miśki w Gwiazdach", obrazek malowany ręcznie, niedźwiadki do pokoju dziecięcego, miś polarny, galaxy (nr 6341827)

AKWARELA ORYGINALNA A4 "MIŚKI W GWIAZDACH", OBRAZEK MALOWANY RĘCZNIE, NIEDŹWIADKI DO POKOJU DZIECIĘCEGO, MIŚ POLARNY, GALAXY

Bellaaquarella

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Oryginalna, ręcznie malowana, akwarela (nie wydruk), wykonana w formacie A4 (29,7cm x 21cm).

Autorska praca namalowana na wysokiej klasy papierze akwarelowym o gramaturze 300gram, utrwalona akrylowym lakierem krystalicznym
(Werniks – mat).

Papier malowany techniką akwareli pod wpływem wody staje się nieco pofalowany, jest to naturalne i niewidoczne po oprawieniu w ramkę.
Obraz może posiadać plamki z farby, tylna strona papieru również może być przybrudzona akwarelą- świadczy to o niepowtarzalności pracy, która jest oryginalnym dziełem, nie wydrukiem.

Praca sprzedawana bez ramy.

Logo umieszczone na zdjęciach jest znakiem wodnym, zabezpieczającym przed wydrukiem pracy autorki (wysyłane akwarele nie zawierają logotypu).

Kolory na obrazku mogą nieznacznie różnić się od tych widocznych na ekranie monitora.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Tagi: #dla dziecka, #gwiazdy, #miś, #tęcza

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Bellaaquarella

ORYGINALNE AUTORSKIE AKWARELE
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Bellaaquarella

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top