1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > akwarelowe ptaki - obraz, plakat A4 (nr 6634180)

AKWARELOWE PTAKI - OBRAZ, PLAKAT A4

świejko

Cena: 50 zł

Dostępnych: 5 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Kurier: 30,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Grafika przedstawia ręcznie namalowane akwarelowe ptaszki na gałązkach. (w moim sklepie dostępne są jeszcze dwa obrazy z tej serii)
W moim sklepie dostępne są jeszcze dwa obrazy z tej serii. Wspólnie idealnie nadają się jako dekoracja pokoju dziecięcego.

Wydruk na papierze o pięknej fakturze papieru akwarelowego. Sprzedawany bez ramy.
rozmiar A4 (istnieje możliwość wydrukowania w rozmiarze A3 w cenie 70 zł - proszę pisać)
papier: Epson Watercolor Paper - Radiant White

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Obraz sprzedawany bez ramy.

TAGI: #abstrakcja, #minimalizm, #pokój dziecięcy, #skandi
świejko

Witam przy moim straganie z oryginalnymi ilustracjami. Życzę miłych zakupów i pozdrawiam. Agnieszka.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy świejko

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top