1. DecoBazaar
  2.  > Dodatki vintage
  3.  > Inne
  4.  > ALA MANFROTTO ! (nr 3952349)

ALA MANFROTTO !

vintart

Cena: 199 zł 179 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 20,00 zł / 4,00 zł
Kurier: 25,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Mam do zaoferowania nowy statyw, pratycznie nie używany. Statyw jest naprwdę fajny i wogóle nie zniszczony. Stabilny, trwały, mocny, z pewnością nie zmiecie go żaden wiatr, świetnie też będzie stał na nie równych podożach, ma nóżki- bolce, które wbijają się w podłożw w razie potzreby. Regulacja głowicy i pozimów , za pomocą 3 rączek, a każdą z nich mozna odkręcić i schować. W komplecie również daje wodoodporny pokrowiec, który dobrze mieści cały statyw. Statyw nadaje się do robienia zdjęć, jak również do kręcenia filmów, dzięki ruchmym głowicom w różnychkierunkach.

BARDZO polecam !!!

stan: IDEALNY- NOWY !

dł. ( całkowita ) 160 cm
5 kg
wysokość po złożeniu 73 cm.

głowica 3D z poziomnicą i dwiema podziałkami kątowymi (poziom, pion)
głowicę łatwo można zamienić na inną.

w komplecie są również dodtkoo 3 gumki na nóżki, które zapobiegają rozjeżdzaniu na miękich śliskich podłożach.


POLECAM !

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy vintart

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top