DecoBazaar > Święta i okazje > Ślub > album DRZEWA (nr 5189781)

ALBUM DRZEWA

papierLAB

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Klasyczny, ręcznie wykonany album na fotografie z motywem zrośniętych drzew.

Album zaprojektowany dla miłośników przyrody i naturalnych materiałów. Obleczony jest laminowanym płótnem lnianym. Na okładzinie znajduje się odbitka autorskiej ilustracji drzew z imionami Pary Młodej i datą. Kolorystyka wstążki i koloru drzew jest do indywidualnego zamówienia. Wewnątrz albumu można zamieścić dowolną sentencję/dedykację.
Istnieje możliwość dokupienia specjalnie zaprojektowanego pudła ochronnego z nadrukowaną grafiką z albumu (100 zł).

Album zawiera 25 sztywnych kart z papieru Fabriano o gramaturze 250 g/m2. Jest to najwyższej jakości bezkwasowy papier, bezpieczny dla fotografii. Karty zostały ręcznie zszyte na taśmę bawełnianą, która zapewni trwałość konstrukcji albumu na wiele lat. Do kart można dokupić przekładki z kalki kreślarskiej o gramaturze 65 g/m2 (10 zł).

Album o wymiarach 25 cm x 25 cm, 25 kart (50 stron) pomieści 50 zdjęć w formacie 10x15, 13x18 lub 15x21 cm. Dodatkowe karty 5 szt. (10 stron): 10 zł

Większy album (33x31 cm), 50 kart (100 stron) jest w cenie 249 zł.

TAGI: #album na zdjęcia, #album ślubny, #drzewa, #personalizowany
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy papierLAB

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top