1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Artykuły papiernicze
  4.  > Albumy na zdjęcia
  5.  > album dziecka 4 pory ROKU | jesień (nr 6381511)

ALBUM DZIECKA 4 PORY ROKU | JESIEŃ

papierLAB

Cena: 235 zł

Dostępnych: 10 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 21,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 15 dni roboczych
WIOSNA Franka, LATO Teodora, JESIEŃ Zosi i ZIMA Hani - albumy "4 pory roku"!
Kolorowe, klimatyczne grafiki z tłoczonym imieniem dziecka na środku okładziny. Przeznaczone na zdjęcie z przygód i odkryć Waszych dzieci.

Oferta zawiera wzór:
JESIEŃ Zosi - sosny, listki w gorących barwach, lisy i ptaki - detale związane z radosną frajdą i harcami dzieci jesienią. Grafika nadrukowana na brązowym płótnie lnianym. Wewnątrz albumu znajduje się złota wyklejka na której można umieścić dowolny tekst.

Do albumu można dokupić specjalnie zaprojektowane pudło ochronne z tym samym motywem graficznym.

Album zawiera sztywne karty z papieru o gramaturze 270 g/m2. Jest to najwyższej jakości bezkwasowy papier, bezpieczny dla fotografii. Zamiast klasycznego, czarnego koloru kart można wybrać: kość słoniową. Standardowo albumy zawierają 25 kart (50 stron).

ROZMIARY:
S | 17 cm x 24,5 cm (środek 16 x 20,5 cm) = 235 zł
M | 24 cm x 26 cm (środek 23 x 21,5 cm) = 310 zł
L | 26 cm x 35,5 cm (środek 25 x 31,5 cm) = 365 zł
XL | 34 cm x 35,5 cm (środek 32 x 31,5 cm) = 415 zł

DODATKI:
- pudło ochronne obleczone w płótno lniane z nadrukowaną grafiką albumu: S = 189 zł; M = 210 zł; L = 229 zł; XL = 249 zł;
- dodatkowe karty 10 szt. (20 stron): M = 30 zł; L = 35 zł; XL = 40 zł;
- pergamin 25 szt.: S = 65 zł; M = 65 zł; L = 75 zł; XL = 75 zł;
- wstążka atłasowa / sznurek z metalowymi skuwkami 25 zł; metalowe narożniki 25 zł.

Oferta obejmuje album w rozmiarze S. Jeżeli potrzebujesz inny format lub chcesz dokupić do niego dodatki - napisz wiadomość. Przygotujemy odpowiednią ofertę :)

Kolor płótna na zdjęciu: brązowy len. Rozmiar: M

TAGI: #album dziecka, #album fotograficzny, #fotoalbum, #narodziny dziecka
papierLAB

papierLAB to pracownia INTROLIGATORSTWA ARTYSTYCZNEGO. Tworząc albumy/księgi łączymy sztukę nowych mediów i technologii z rzemiosłem. Opracowujemy autorskie wzory i ilustracje oraz wykorzystujemy ciekawie zaprojektowane materiały innych artystów. Rzetelność, artyzm i dbałość o estetykę wykonania czynią produkt charakteryzujący się niezwykłą jakością.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy papierLAB

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top