1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Ślub
  4.  > album INSKRYPCJA | L (nr 5969699)

ALBUM INSKRYPCJA | L

papierLAB

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Klasyczny, ręcznie wykonany album na fotografie z imionami Pary Młodej.

Album zaprojektowany dla miłośników minimalizmu i prostych rozwiązań. Obleczony jest laminowanym płótnem lnianym. Na okładzinie znajdują się imiona Pary Młodej z datą. Wewnątrz albumu można zamieścić dowolną sentencję/dedykację. Rodzaj czcionki oraz kolorystyka wstążki jest do indywidualnego zamówienia.

DODATKI:
Wstążka atłasowa/rypsowa 0 zł; sznurek z metalowymi skuwkami 10 zł; metalowe narożniki 5 zł; specjalnie zaprojektowane pudło ochronne (100 zł).

Album zawiera sztywne karty z papieru o gramaturze 270 g/m2. Jest to najwyższej jakości bezkwasowy papier, bezpieczny dla fotografii. Zamiast klasycznego, czarnego koloru kart można wybrać: kość słoniową, uniwersalną szarość. Album zawiera sztywne karty z papieru o gramaturze 270 g/m2. Jest to najwyższej jakości bezkwasowy papier, bezpieczny dla fotografii. Zamiast klasycznego, czarnego koloru kart można wybrać: ecru, popiel. Do kart można dokupić przekładki z kalki kreślarskiej o gramaturze 65 g/m2 (20 zł).

L| Album o wymiarach 26 cm x 35,5 cm. W środku karta, której powierzchnia do przyklejania zdjęć wynosi 25 x 31,5 cm. Album zawiera 35 kart (70 stron). Pomieści ponad 100 zdjęć w formacie 10x15, 13x18 lub 15x21 cm. Maksymalna ilość kart: 50. Dodatkowe karty 5 szt. (10 stron) = 7,50 zł.

INNE ROZMIARY, 25 kart:
XS | 15,5 x 16 cm (środek 14,5 x 12,5 cm) = 60 zł
S | 17 cm x 24,5 cm (środek 16 x 20,5 cm) = 85 zł
M | 24 cm x 26 cm (środek 23 x 21,5 cm) = 135 zł
L | 26 cm x 35,5 cm (środek 25 x 31,5 cm) = 170 zł
XL | 34 cm x 35,5 cm (środek 32 x 31,5 cm) = 190 zł

TAGI: #album na zdjęcia wklejane, #album tradycyjny, #prezent dla rodziców, #prezent ślubny
papierLAB

papierLAB to pracownia INTROLIGATORSTWA ARTYSTYCZNEGO. Tworząc albumy/księgi łączymy sztukę nowych mediów i technologii z rzemiosłem. Opracowujemy autorskie wzory i ilustracje oraz wykorzystujemy ciekawie zaprojektowane materiały innych artystów. Rzetelność, artyzm i dbałość o estetykę wykonania czynią produkt charakteryzujący się niezwykłą jakością.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy papierLAB

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top