1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Boże Narodzenie
  4.  > Album notes pamiętnik ręcznie malowany - prezent (nr 6533447)

ALBUM NOTES PAMIĘTNIK RĘCZNIE MALOWANY - PREZENT

VictoriaWeddingArt

Cena: 325 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni roboczych
Ręcznie malowany album, notes lub pamiętnik wykonany przez pracownię VictoriaWeddingArt. Ręcznie wykonana od podstaw, twarda okładka pomalowana farbami akrylowymi, bezpiecznymi dla dzieci i alergików. Album jest wykonany w pojedynczym egzemplarzu więc będzie nie powtarzalnym prezentem. Na okładce lub na pierwszej stronie księgi istnieje możliwość dodania spersonalizowanego napisu imię lub datę urodzin czy chrztu. Wewnątrz księgi jest 160 postarzanych stron, kartki są wszyte ręcznie. Księgę można wykorzystać jako album na zdjęcia, życzenia gości weselnych, lub na zapiski w pamiętniku. Format Księgi A5. ALBUM JEST GOTOWY DO WYSYŁKI.

TAGI: #album notes pamiętnik, #notes personalizowany, #prezent dla mamy, #prezent na boże narodzenie
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy VictoriaWeddingArt

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top