DecoBazaar > Dom > Meble > Artystyczna drabina (nr 4939442)

ARTYSTYCZNA DRABINA

Fabryka Palet

Cena: 499 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 50,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 200,00 zł / 40,00 zł
Czas realizacji: 14 dni roboczych
Drabina Rozstawna Drewniana 5 szczeblowa wykonana jest z najwyższej jakości drewna, zabezpieczona przed zewnętrznymi czynnikami atmosferycznymi.Pomalowana na biało z trzema półkami, możliwość doboru wysokości ilości szczebli i półek oraz koloru...
Drabina posiada stalowe, ocynkowane okucia oraz łańcuch ograniczający rozstaw.

wysokość po rozstawieniu - 1,60 m
Półki nieco różnią się od prezentowanych na zdjęciu, są wykonane z bardziej surowych kawałków drewna :)

TAGI: #drabina, #drewno, #handmade, #półka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Fabryka Palet

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top