1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Boże Narodzenie
  4.  > Bałwanek IV - zawieszka na choinkę lub magnes (nr 6533489)

BAŁWANEK IV - ZAWIESZKA NA CHOINKĘ LUB MAGNES

Kabuka pracownia dekoracji

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Zawieszka na choinkę lub magnes - Bałwanek IV wycięta ze sklejki sucho trwałej o grubości 3mm.
Wymiary: 8cm x 4 cm
Kolorowe wykończenie przedmiotu to jednostronna odbitka mojego malarskiego projektu wykonanego pierwotnie na papierze.
Idealnie nadaje się do dekorowania choinki w domu, w firmie, kawiarni, pracy , ale może również stanowić całoroczną dekorację ścienną lub na lodówkę.
Zabezpieczone bezbarwnym, bezzapachowym lakierem z atestem.
Uwaga: Kolory produktów przedstawionych na zdjęciach, mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych.
Przy zakupie produktu proszę o wiadomość czy ma to być zawieszka na choinkę czy magnes na lodówkę.

Tagi: #bałwanek, #drobny upominek, #sklejkowa dekoracja

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Kabuka Katazryna Bunio
Zakrzewska 14a lok.1, 00-737 Warszawa
NIP: 773-228-49-11
Kabuka pracownia dekoracji

Kabuka pracownia dekoracji powstała z potrzeby serca. Warsztat szlifowałam w Liceum Plastycznym w Kielcach i na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Zawsze interesowała mnie bajka, sztuka ludowa, przedmiot - dekoracja. Myślę, że udało mi się urzeczywistnić te fascynacje w mojej marce.
Moje prace są mocno kolorowe i o czym zdążyłam się już wielokrotnie przekonać dedykowane nie tylko dzieciom. Moją inspiracją są książki, które znałam jako dziecko - barwne, z bogatą kreską i klimatem dotykającym odczuć, emocji.
Jako nośnik do powielania moich ilustracji wybrałam sklejkę. Materiał mocny, ekologiczny, naturalny. Kształty jakie można z niej wykreować przełamują piony i poziomy wnętrza.
Priorytetem jest dla mnie odręczny charakter ilustracji. Dekoracje ścienne, magnesy, piki, zawieszki na choinkę, kolczyki maluję w sposób tradycyjny na papierze. Dopiero do powielania ilustracji używam współczesnych mediów.
Cieszy mnie, że moja marka wywołuje nie tyle poważne co bardzo ciepłe emocje....
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Kabuka pracownia dekoracji

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top