1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Aniołki i figurki
  4.  > Bambak, różowy nochalus (nr 3587476)

BAMBAK, RÓŻOWY NOCHALUS

Bambaki

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Ten uroczy stworak to Bambak. Jest w pełni przytulalny :)

Jest zrobiony ręcznie z szarego filcu, miękkiego różowego polaru i wypchany hypoalergicznym wypełnieniem. Mierzy mniej więcej 24 na 24 cm.

Jest przyjazny dla dzieci. Nie ma żadnych twardych metalowych czy plastikowych elementów.

Ma sporą rodzinę. Będą dołączać do niego na Decobazaarze.


Wszystko w poduszakach i stworakach robione jest w środowisku wolnym do dymu papierosowego.

TAGI: #dekoracja pokoju, #miękka zabawka, #miś, #poduszka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Bambaki

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top