1. DecoBazaar
  2.  > Dodatki
  3.  > Maseczki
  4.  > Bawełniana maseczka - czarna (nr 6437172)

BAWEŁNIANA MASECZKA - CZARNA

Spox Sox

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Maseczka wielokrotnego użytku

Starannie wykonana z dwóch warstw bawełny z CERTYFIKATEM Oeko-Tex Standard 100, z kieszonką na filtr. Do każdej maseczki dodajemy jednorazowy filtr fizelinowy.

Dzięki elastycznym gumkom dobrze przylega do głowy,
Pierz po każdym użyciu w temperaturze 60⁰C z dodatkiem mydła lub innego detergentu,
Wymiary: szer. 20 cm, wys. 8,5 - 15 cm,
Maseczki uszyte w Polsce - wspieraj Polskie przedsiębiorstwa

Zdjęcia przedstawiają przykładową maseczkę z danego wzoru. W zależności od ułożenia i wycięcia materiału wzór na maseczce układa się inaczej.

Ze względu na przeznaczenie i zachowanie bezpieczeństwa produkt nie podlega zwrotowi po otwarciu opakowania.

Bawełniana maseczka przeznaczona jest do zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej zgodnie z nakazem Ministerstwa Zdrowia, który obowiązuje od 16.04.2020 r.

Tagi: #maseczka, #maseczka bawełniana, #maseczka ochronna, #maseczka wielorazowa

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Spox Sox Spółka z o.o.
Piłsudskiego 7, 43-300 Bielsko-Biała
NIP: 937-270-84-09
Spox Sox

Spox Sox to kolorowe skarpety, które projektujemy i produkujemy w Polsce.
Pomagamy zrobić pierwszy krok w stronę bardziej kolorowego życia!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Spox Sox

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top