DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > *** BIŻUTERYJNE KRYSZTAŁOWE SERCE*** Made in Italy *** ciekawy szlif *** PUZDERKO (nr 5070133)

*** BIŻUTERYJNE KRYSZTAŁOWE SERCE*** MADE IN ITALY *** CIEKAWY SZLIF *** PUZDERKO

Sweet Home

Cena: 88 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 16,00 zł / 3,20 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 27,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Śliczne kryształowe puzderko w kształcie serca. Bardzo ładnie wykonane, typowo damski drobiazg na małe skarby i wszelkie drobiazgi. Pięknie skrzy w świetle, sygnowane jakością Włoską. Stan nowe - delikatna, minimalna wada w szkle w postaci cztero milimetrowej kreseczki w dolnej części . Nie ma to praktycznie znaczenia i jest prawie nie widoczne, przy zamkniętym puzdrze nie widać. Wada powstała podczas produkcji, nie jest to pęknięcie itp. Wolę napisać, ale kompletnie tego nie widać.
Polecam ciekawe i bardzo urokliwe. Średnica około 7cm, wysokość 3,3cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #kryształ, #luksusowa, #na biżuterię, #puzderko
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top