1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Bransoletki
  4.  > Bransoletka z szafirów ze skrzydłem (nr 6953489)

BRANSOLETKA Z SZAFIRÓW ZE SKRZYDŁEM

4Korale

Cena: 99 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 12,00 zł / 2,40 zł
Paczkomat InPost: 12,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Delikatna, elegancka baransoletka ze szlachetnych szafirów . Szafir to drugi po diamencie najtwardszy kamień. Symbolizuje nieskończoność i nieśmiertelność. Znany jest również jako kamień mądrości, który uwalnia umysł od napięć, rozjaśnia go i zapewnia równowagę duszy. Ułatwia pozytywne myślenie, zwiększa zdolność skupiania się na realizowanych celach. Pomaga walczyć z bezsennością, uspokaja.

Długośc: 15,5 cm + łańuszek wydłużający 4 cm;
Szerokość: 2 mm;
Wykonanie: stal szlahetna;
Wielkośc skrzydełka: 1,2 cm x 05 cm.

Tagi: #bransoletka, #bransoletka na prezent, #skrzydło, #szafiry

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Bransoletki z kamieni, Bransoletki z bursztynem, Bransoletki na sznurku
4Korale

Uwielbiam pracę z kamieniami naturalnymi. Już samo zastosowanie tych minerałów czyni pracę wyjątkową i niepowtarzalną. Włączenie do tego procesu mojej koncepcji stanowi kwintesencję moich prac.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy 4Korale

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top