DecoBazaar > Biżuteria > Klipsy > CASUBE śliczne małe klipsy (nr 5075607)

CASUBE ŚLICZNE MAŁE KLIPSY

GalaVena

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Oryginalne klipsy z piękną grafiką, zatopioną pod wypukłym szkiełkiem ( tzw. szklanym kaboszonem) i oprawioną w hipoalergiczną bazę w kolorze srebra. Grafika jest najwyższej jakości, bardzo wyraźna i nasycona. Baza i zapięcie antyalergiczne, posrebrzane. Urocze, nieduże, delikatne klipsy. Wielkość -średnica- 1,5 cm. Oryginalne kaboszony wykonane ręcznie według mojego projektu i przeze mnie, z dbałością o każdy detal. Biżuteria bez niklu i ołowiu.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Ozdobnie, elegancko i bezpiecznie zapakowane. Gotowe jako prezent.
Możliwość zamówienia takich klipsów z innym motywem.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
::MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNYCH ZAMÓWIEŃ::
DOPASUJ GRAFIKĘ DO SWOJEGO ULUBIONEGO MODELU BIŻUTERII. Biżuterię z grafiką możesz zamówić z każdym motywem prezentowanym w moim butiku.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Prawa autorskie -GalaVena. Wszystkie prawa zastrzeżone.

TAGI: #delikatne klipsy, #kaszubski, #ludowe, #małe
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy GalaVena

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top