1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Ceramiczne Dessimo SLANG kubek z talerzykiem (nr 6668447)
Poradnik prezentowy na Święta 2021

CERAMICZNE DESSIMO SLANG KUBEK Z TALERZYKIEM

Dessimo

Cena: 135 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 17,00 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 90,00 zł / 18,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Ceramika Dessimo to rękodzieło wykonane w pojedynczym, niepowtarzalnym wzorze. Kolejna produkcja podobnego produktu zawsze będzie różniła się od pierwowzoru.
Wypalone w temparaturze odpowiedniej do zastosowanej gliny tak by produkt był wytrzymały. Szkliwione wysokiej jakości szkliwami, które są bezpieczne w kontakcie z żywnością.
Ze względu na ręczne wykonanie produkt może zawierać niedoskonałości wpływające na jego niepowtarzalny charakter takie jak naturalne pęknięcia, wgniecenia, nierówności, brak symetrii. Niedoskonałości wynikające z charakterystyki produktu nie stanowią podstawy reklamacji. Proszę o uważne zapoznanie się z opisem i fotografią produktu.
Kształt jest nieregularne a ranty nierówne ręcznie formowane.
Wymiar: kubek 280ml, talerzyk 24x14cm

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Rękodzieło Dessimo. Razem tworzymy Twój Dom.

TAGI: #ceramika użytkowa, #prezent, #rekodzieło na prezent, #wyjątkowy prezent
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Dessimo

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top