1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Kubki
  4.  > Ceramiczne kubki do kawy (nr 5902060)

CERAMICZNE KUBKI DO KAWY

Renata Pieczonka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Ceramiczne kubki ręcznie ulepione z jasnej kropkowej gliny. Wszystkie poszkliwione błyszczącymi szkliwami, białe od środka. Błękitne u góry. Stoją na stabilnych nóżkach i są bardzo wygodne. Razem tworzą ładny komplet. Przez białe i błękitne szkliwo przebijają się plamki naturalnie występujące w tym typie gliny. Szkliwa są bezpieczne, nadają się do celów spożywczych. Opisuję kubeczki w takiej kolejności w jakiej widać je na głównym zdjęciu. Od lewej:

- Kubeczek błękitny u góry, u dołu ciemniejsze niebieskie kryjące szkliwo.
- Kubeczek błękitny u góry, u dołu biały - NIEDOSTĘPNY!
- Kubeczek błekitny u góry u dołu natomiast jest szkliwo trudne do opisania - szaro-zielonkawe z niebieskimi zaciekami - NIEDOSTĘPNY!

Wysokość: ok. 9,5 cm.
Średnica u góry: ok. 8 cm.
Pojemność: 250 ml.

Proszę nie martwić się przesyłką. Zawsze pakuję wszystko bardzo dokładnie, tak aby nic się nie stłukło.

W moim sklepie znajduje się więcej kolorowych kubeczków i innych wyrobów ceramicznych. Zapraszam do oglądania :)

TAGI: #filiżanka do kawy kamionka, #filiżanki do kawy rękodzieło, #kubki do kawy kubek ceramiczny, #mały kubek na kawę ceramika
Renata Pieczonka

Od kilkunastu lat mieszkam na Mazurach. Jest to miejsce bardzo mi bliskie, daje mi wsparcie i natchnienie do tworzenia. Moje malarstwo i ceramika czerpie inspiracje z niezwykłego bogactwa przyrody: kształtów, kolorów i faktur. Lubię malować i pracować z gliną. Każdy obraz długo testuję aby bez względu na pogodę oddziaływał pozytywnie, dodając nam energii i nigdy nie tracąc intensywności koloru. Podobnie jest z ceramiką. Robię pojedyncze, niepowtarzalne wzory, dzięki czemu mogę codziennie jeść na innym talerzu, na takim, na jaki mam ochotę. Niby nic a jednak… Napicie się porannej kawy z ulubionej filiżanki i kontemplacja ulubionego obrazu może być początkiem niezwykłego splotu wydarzeń danego dnia :) Zapraszam do mojego sklepu. Poczujcie magię.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Renata Pieczonka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top