1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Obrazki i ramki
  4.  > Ciekawostka ! ❤ PIECZĘĆ LAKOWA SIMONA DE MONTFORTA ❤ Marcus designs ❤ RĘCZNIE WYKONANA ❤ (nr 5518713)

CIEKAWOSTKA ! ❤ PIECZĘĆ LAKOWA SIMONA DE MONTFORTA ❤ MARCUS DESIGNS ❤ RĘCZNIE WYKONANA ❤

Sweet Home

Cena: 79 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 18,00 zł / 3,60 zł
Kurier: 23,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Pieczęć Simona de Montforta, drugiego księcia Leicester. Przedstawia ona księcia na koniu podczas polowania. Wokół inskrypcja: "SIGILLUM DEI SYMONIS DE MONTEFORTI". Odciśnięta w laku.
Pięknie oddane szczegóły, ręcznie wykonana. Bardzo ciekawa, do zawieszenia. Tył podklejony welurem. Ma już swoje lata, jednakże jest w stanie nowym - idealnym w firmowym opakowaniu. Świetny pomysł na wyszukany upominek, szczególnie dla mężczyzny. Średnica samej pieczęci 7,5cm. Pudełko 16,5cm x 9cm.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #kolekcjonerska pioro, #lak pieczęć dzień ojca, #prezent dla mężczyzny, #unikat rzadkość zabytkowa
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top