1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > ❀ڿڰۣ❀ CLOISONNE - emalia komórkowa ❀ڿڰۣ❀ KOMPLET GABINETOWY ❀ڿڰۣ❀ (nr 5644613)

❀ڿڰۣ❀ CLOISONNE - EMALIA KOMÓRKOWA ❀ڿڰۣ❀ KOMPLET GABINETOWY ❀ڿڰۣ❀

Sweet Home

Cena: 248 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 16,00 zł / 3,20 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 23,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 60,00 zł / 12,00 zł
CLOISONNE, emalia komórkowa - bardzo ciekawy komplet gabinetowy, zapalniczka i popielniczka. Zdobiony pracochłonną techniką cloisonne (emalia komórkowa). Ręczne wykonanie, cały w motylach i różnego rodzaju zdobieniach. Jest to emalia na metalu, ciężkawe, masywne a jednocześnie filigranowe w wyrazie . Bardzo ozdobny o ciekawym kształcie. Rzadki komplet gabinetowy, bardzo bardzo niespotykany.
Przedmioty wykonane techniką cloisonne są bardzo poszukiwane.

Stan bardzo dobry, zwarzywszy iż jest to przedmiot starszej daty. Emalia ładna błyszcząca bez ubytków. Zapalniczkę nabija się samodzielnie, nie sprawdzana i nie napełniona, po naciśnięciu pojawia się iskra, może wymagać uszczelnienia. Wymiary; wysokość zapalniczki 11cm. Średnica popielniczki 10,5cm.

również na elegancki i niespotykany upominek.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #boch emalia komórkowa, #komplet gabinetowy cloisonne, #popielniczka rosenthal lupa, #przycisk zapalniczka ramka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top