1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria vintage
  3.  > Broszki
  4.  > CUDEŃKO! ❀ڿڰۣ❀ EXQUISITE CREATION - SYGNOWANA ❀ڿڰۣ❀ Brosza z lat 60-tych ❀ڿڰۣ❀ RĘCZNA PRACA ❀ڿڰۣ❀ Emalia ❀ڿڰۣ❀ (nr 5635063)

CUDEŃKO! ❀ڿڰۣ❀ EXQUISITE CREATION - SYGNOWANA ❀ڿڰۣ❀ BROSZA Z LAT 60-TYCH ❀ڿڰۣ❀ RĘCZNA PRACA ❀ڿڰۣ❀ EMALIA ❀ڿڰۣ❀

Sweet Home

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

EXQUISITE CREATION - marka powstała około 1890 roku i założona została przez jubilera Waltera Archibalda Parkera Watsona. Przez cały okres swojej świetności cieszyła się uznaniem klientów. W latach 60-tych wypuściła na rynek serię 12 brosz, każda inna przypisana jednemu z miesięcy w roku. Brosze są wyjątkowe, każda kwiatowa, ręcznie pokrywana emalią.

Oferuję broszę Chrysanthemum - November. Brosza jest w stanie idealnym, praktycznie wygląda jak nowa. Należy do linii biżuterii kolekcjonerskiej, jest przypięta do oryginalnej materiałowej plakietki i oczywiście jest sygnowana. Rzadka, ciekawa i urocza.

Ponadczasowa biżuteria, do kolekcji, użytku i na wyszukany elegancki upominek.
Wymiary 7,5cm x 6cm
Posiadamy w swojej ofercie również inną ciekawą i unikatową biżuterię.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #biżuteria z lat 60, #brosz broszka emalia, #stara brosza zloto srebro, #vintage kwiat kwiaty
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top