1. DecoBazaar
  2.  > Dodatki
  3.  > Czapki i kapelusze
  4.  > CZAPKA + TUBA * WOOL * (nr 5735834)

CZAPKA + TUBA * WOOL *

Aga made by hand

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Zielony komplet czapka + tuba. Czapa - krótszy krasnal z wysokim ściągaczem, tuba ze wstawkami z włóczki fantazyjnej. Wydziergałam ten komplet z włóczki o zróżnicowanej strukturze, stąd ciekawa "guzkowata" faktura dzianiny. Komplet jest średniej grubości, włóczka bardzo miła w kontakcie ze skórą.

r o z m i a r (czapki) : na głowę o obwodzie ok 56-59 cm / głębokość 26 cm
t u b a : wysokoś 58 cm / obwód bez naciągania 62 cm
k o l o r : trawiasta zieleń
s k ł a d : 50% wełna, 50% akryl + wróbka z bawełniano-polyamidowej włóczki fantazyjnej.

* Możecie Państwo zamówić u mnie swoją wymarzoną czapkę :) w dowolnym kolorze, fasonie i gatunku :). Zapraszam do kontaktu :).

TAGI: #czapka na drutach, #czapka z węzełkiem, #pilotka, #różowa czapka
Aga made by hand

Dzierganie jest moją pasją od wczesnego dzieciństwa. Druty i włóczka towarzyszą mi zawsze i wszędzie :). Kiedy wychodzę zimą w miasto liczę głowy w moich czapach, radocha to dla mnie największa :).
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Aga made by hand

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top