DecoBazaar > Święta i okazje > Ślub > Dekoracyje inicjały z drewna, styl marynistyczny (nr 5175895)

DEKORACYJE INICJAŁY Z DREWNA, STYL MARYNISTYCZNY

Drewniane dodatki

Cena: 150 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Czas realizacji: 7 dni roboczych
Ślub w stylu marynistycznym? Nasze drewniane dodatki idealnie dopełnią oprawę uroczystości w tym stylu.

Inicjały wykonane z litego drewna z charakterystyczną kotwicą to przepiękna dekoracja, która posłuży Wam nie tylko w tym szczególnym dniu, ale i później - będzie stanowiła przepiękny dodatek w Waszym domu.

Konkrety:
- grubość 20mm,
- litery wys. 28cm, kotwica wys. 25cm
- lite drewno malowane na biało (litery) i niebiesko (kotwica).

Przy składaniu zamówienia podaj litery, które mamy wykonać. Zależy Ci na szybszej realizacji? Skontaktuj się z nami - najlepiej przed zakupem :)

Na zamówienie możliwe modyfikacje, zarówno wysokości, jak i kolorystyki i czcionki. Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie.

TAGI: #dekoracje ślubne, #drewniane litery, #inicjały, #styl marynistyczny
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Drewniane dodatki

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top