DecoBazaar > Święta i okazje > Ślub > Dekoracyjne drewniane inicjały, białe, 30cm (nr 4923302)

DEKORACYJNE DREWNIANE INICJAŁY, BIAŁE, 30CM

Drewniane dodatki

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Czas realizacji: 7 dni roboczych
Inicjały z drewna w wersji stojącej - ich wielkość sprawia, że nawet w swym minimalistycznym stylu potrafią wybić się na pierwszy plan dekoracji, na przykład weselnej.

Cena dotyczy kompletu 3 znaków.

Nie zapomnij poinformować nas o wybranych literach w wiadomości przy realizacji zamówienia.

KONKRETY:

- wysokość: litery ok. 300mm, znak "&" 24cm,
- grubość: ok. 18mm,
- kolor: białe,
- materiał: lite drewno bukowe,
- technika wykonania: frezowanie CNC, szlifowanie, malowanie, impregnowanie
- zastosowane: dekoracja stojąca,
- w komplecie znak "&" oraz wybrane dwie wielkie litery,
- czas realizacji: maks. 5 dni roboczych.

Litery zostały wykonane z największą starannością, by efektownie i elegancko wpisać się w stylistyczny nurt dekoracji sali weselnej, restauracji czy też naszego własnego prywatnego mieszkania. Ich zaletą jest możliwość modyfikacji miejsca, które dekorują. Dzięki temu nie są one jednorazową ozdobą, która ładnie wygląda na zdjęciach. Mogą stać się czymś więcej - przepiękną pamiątką na całe życie.

Istnieje możliwość zamówienia liter o innym rozmiarze lub czcionce. Zapraszamy do kontaktu.

TAGI: #dekoracje na ślub, #dekoracje ślubne, #drewniane litery, #inicjały z drewna
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Drewniane dodatki

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top