1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Misie i przytulanki
  4.  > Dinuś (nr 6753887)

DINUŚ

Pompon Design

Cena: 159 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 24,00 zł / 4,80 zł
Kurier: 25,00 zł
Paczkomat InPost: 18,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 99,00 zł / 19,80 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Dinuś to dinozaur, który ocalał z zagłady dinozaurów, kiedy to wielka kometa uderzyła w ziemię. Nie zauważył zagłady bo zajęty był słuchaniem muzyki. Dinuś to ogromny meloman, nie rozstaje się ze słuchawkami, ale chętnie towarzyszy w spacerach i zabawach. Potrzebuje spokojnego kompana do pieszych wędrówek wśród prehistorycznych paproci.
Po spacerze można go delikatnie wyprać. Zrobiony jest z bawełny i wypełniony wkładem do poduszek.

Tagi: #dinozaur, #handmade, #szydełko, #zabawka

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Pompon Design

Pompon Design - niesprecyzowane miejsce powstawania
precyzyjnych ozdób dla dzieci i domu.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pompon Design

Top