1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Dla konesera unikat od Lladro! ❤ Ogromne popiersie 39cm. - Rzadki egzemplarz ❤ Luksusowa figura kolekcjonerska (nr 6754718)

DLA KONESERA UNIKAT OD LLADRO! ❤ OGROMNE POPIERSIE 39CM. - RZADKI EGZEMPLARZ ❤ LUKSUSOWA FIGURA KOLEKCJONERSKA

Sweet Home

Cena: 2698 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 20,00 zł / 4,00 zł
Kurier: 28,00 zł
Paczkomat InPost: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 200,00 zł / 40,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Dla konesera unikat od Lladro! ❤ Ogromne popiersie 39cm. - Rzadki egzemplarz ❤ Luksusowa figura kolekcjonerska, wyjątkowa w swej odsłonie. Ogromne(prawie naturalnych rozmiarów) popiersie wykonane z porcelany, ręcznie wykańczane i malowane z dużym kunsztem. Piękna i bardzo rzadko występująca figura luksusowej marki lladro. Figura w komplecie z oryginalną drewnianą, malowaną podstawą do ekspozycji i kompletem dokumentów potwierdzających autentyczność i oryginalność. Idealnie oddane detale i dopracowana w każdym szczególe, bardzo ciężka 4.650kg. Ciężar gwarantuje stabilność figury.

Bardzo atrakcyjna cena, figura pochodzi sprzed kilkunastu lat, produkcja dawno zakończona. Każdy egzemplarz był sygnowany i numerowany. Pierwotna cena zakupu była dużo dużo wyższa i przekraczała wiele tysięcy. Z racji tego jest to również dobra inwestycja kapitału, takie wyjątkowe egzemplarze marki Lladro z czasem tylko zyskują na wartości.

Absolutnie piękny i bardzo reprezentacyjny przedmiot w formie rzeźby z porcelany.
Polecam również na elegancki w dobrym guście podarunek.

Lladró to opowieść o pasji do porcelany trzech braci, Juana, José i Vicente Lladró. W 1953 roku, w swoim domu we wsi Almàssera, zaczęli robić swoje pierwsze talerze, wazony i figurki ceramiczne. Pod koniec tej dekady Lladró otworzył swój pierwszy sklep w Walencji. Lladró wprowadził rewolucyjną metodę pojedynczego wypalania, która wkrótce zastąpiła tradycję potrójnego wypalania. Ta pionierska metoda pomogła również zdefiniować inny znak rozpoznawczy marki: charakterystyczne pastelowe odcienie dużej części jej pracy. W latach 60-tych, została otworzona Professional Training School, aby zapewnić firmie wykwalifikowanych artystów i techników. W 1965 roku Lladró wszedł na rynek amerykański. W 1969 roku Lladró otworzył swoją obecną siedzibę w Tavernes Blanques (Walencja).
Narodził się nowy styl, a personel został przeszkolony specjalnie do tego celu, co doprowadziło do pierwszych kreacji skomercjalizowanych pod nazwą Rosal. Te kreacje są pełne uroku i niewinności, dwie cechy, które zostały pięknie utrzymane w jego późniejszej ewolucji.
Rosal stworzył utwory z motywami, które przetrwają w miarę ewolucji marki: skupiając się przede wszystkim na życiu pełnym romantyzmu w nieokreślonym idyllicznym czasie.
Po sukcesie nowej marki, kolejny krok przyszedł w 1975 roku. Nazwa kolekcji zmieniła się na ZAPHIR, a fabryka przeniosła się do nowej siedziby z większymi warsztatami, aby w przyszłości rozwinąć firmę. Kreacje ZAPHIR były bardziej stylizowane i obejmowały szerszą gamę tematów. Były one naturalnym wynikiem porcelany mistrzostwa zdobytego przez młodych rzemieślników.

Stowarzyszenie Kolekcjonerów Lladró zostało założone w 1985 roku. W ciągu 15 lat istnienia mogli pochwalić się ponad 100 000 kolekcjonerów porcelany tej marki. W tej dekadzie Lladró osiąga dwa główne kamienie milowe w swojej międzynarodowej ekspansji. W 1986 lladró wysiadł w Azji z filiami w Japonii i Chinach. W 1988 roku otworzyła swoje pierwsze muzeum i galerię w Nowym Jorku, przy Piątej Alei na Manhattanie. A proces internacjonalizacji trwał stale na rynkach wschodzących, takich jak Rosja, Europa Wschodnia i Indie.
W latach dziewięćdziesiątych Lladró stworzył wiele bardzo złożonych scen z epoki, z których większość zawierała żywe kompozycje kwiatowe, które stanowią największy wyraz skrupulatnej dbałości o szczegóły i know-how artystów Lladró. W tej dekadzie Lladró otrzymał dwie prestiżowe nagrody: Nagrodę Książęcą Felipe za internacjonalizację w 1993 roku i Nagrodę Prinicy Felipe za konkurencyjność w 1997 roku. W 2000 roku Lladró nadal.

Stan figury idealny, przechowała się ukryta w kartonie. Podstawa drewniana posiada lekkie ryski od przekładania/przesuwania(jest malowana, więc ryski tylko na farbie)
Wymiary;
Wysokość całości - 39cm. Szerokość - 28,5cm. Głębokość - 18cm.
Wysokość samej porcelany bez podstawy - 35cm.
Podstawa - 28,5x16cm. Wysokość podstawy 5cm.

Ciężar całości - 4.650kg.
Ciężar samej porcelany - 3.384kg.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #lladro popiersie kobieta, #lladro wyposażenie wnętrz, #luksusowa porcelana figurka, #luksusowa prezent versace
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top