DecoBazaar > Dziecko > Pokoik dziecka > Domki w stylu skandynawskim (nr 4991056)

DOMKI W STYLU SKANDYNAWSKIM

Pracownia Wooden Love

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Opis
Drewniane domki - Dekoracje z drewna

Zestaw 4 domków - 2 małe, 2 duże. Domki wykonane zostały z drzewa świerkowego. Stanowią prostą i wdzięczną dekorację w stylu skandynawskim. Wszystkie domki mają gr. 4 cm, szer. 10 cm i wysokości różnie - od 22 do 15 cm. Drewno zostało zabezpieczone ekologicznym woskiem w kolorze dębu. Dwa domki mają pomalowaną frontową ściankę na biało farbą akrylową. Możliwość wyboru domku z motywem drzewa - jak na załączonym zdjęciu. Proszę o informacje przy zakupie, którą wersję Państwo wybieracie. Praca wykonana ręcznie.

TAGI: #domek, #domki, #drewniany, #skandynawski
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pracownia Wooden Love

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top