1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Meble
  4.  > Drewniany stołeczek GOTOWY DO WYSYŁKI (nr 4442474)

DREWNIANY STOŁECZEK GOTOWY DO WYSYŁKI

Drewniana Ściana

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Stołeczek wykonany z drewnianych sześcianów. Każdy z nich został wycięty oraz pomalowany ręcznie, dzięki czemu stołek jest unikatowy i nigdy nie będzie posiadał identycznej kopii. Siedzisko wykonane jest z drewna sosnowego, nóżki natomiast z drewna bukowego.

Wymiary:
Szerokość siedziska: 25 cm x 25 cm
Grubość siedziska: 5 cm
Wyskość: 36 cm

Kupując wystawiony powyżej stołeczek, kupujesz dokładnie ten stołeczek, który znajduje się na zdjęciach.

Chętnie zrealizujemy praktycznie każde indywidualne zamówienie. Jeśli chciałbyś/chciałabyś mozaikę w rozmiarze lub kolorze innym niż wymienione w ofercie, zapraszamy do skontaktowania się z nami, a postaramy się wyjść na przeciw wszystkim oczekiwaniom.

TAGI: #krzesło, #stołeczek drewniany, #stołek, #taboret
Drewniana Ściana

Wszystko, co wychodzi spod naszych rąk jest wykonane z naturalnych materiałów – tak, nawet farba której używamy jest ekologiczna. Tworzymy z drewna zahartowanego w ogniu, czasem szlifowanego, czasem struganego. Malujemy elementy naszych dekoracji, zależnie od natchnienia nakładamy powłoki olejowe...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Drewniana Ściana

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top