1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Ślub
  4.  > Drzewo Wpisów gości weselnych (nr 4233150)
Poradnik prezentowy na Święta 2018

DRZEWO WPISÓW GOŚCI WESELNYCH

margot

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Jest to unikalny, spersonalizowany plakat artystyczny, na którym goście zostawiają swój podpis. Mieści od 50 do 125 podpisów, ale jeżeli masz większą ilość gości, mogę przygotować dla Ciebie drzewko z większą ilością liści lub mniejszą jeżeli nie chcesz aby było ich tak dużo.

Dostaniesz także kartę instrukcyjną do obrazu.

Wybierz kolory dla Ciebie. Kolor tła, listków, drzewa a także czcionki i znaku &. Od Ciebie zależy jakie będzie Twoje idealne drzewo:)

Obraz wydrukowany jest na bardzo dobrej jakości papierze Archival Matte Paper o gramat. 192 g/m2.

Wymiary obrazu: 32,9 x 48,3 cm.

Cena nie obejmuje ramy.

Po zakupie prosimy o podanie imion pary młodej, daty ślubu,
wyboru kolorów:
drzewa, listków, tła, imion i daty a także znaku &.

TAGI: #drzewo, #księga gości, #ślub, #wesele
margot

Oferujemy alternatywne księgi gości w postaci plakatów oraz obrazów. Przepiękne pamiątki, tych szczególnych dla nas dni.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy margot

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top