1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Inne
  4.  > Facial Makeup of Pekin Opera - parawan 46cm ☘Unikatowy - Drewno (nr 5698678)

FACIAL MAKEUP OF PEKIN OPERA - PARAWAN 46CM ☘UNIKATOWY - DREWNO

Sweet Home

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Facial Makeup of Pekin Opera - parawan ☘ Unikatowy - Drewno. Absolutnie niespotykana rzecz. Parawan, biurkowy, stołowy. Piękny w wyjątkowym wydaniu, wzory malowanych masek z opery w Pekinie. Porządnie wykonany z drewna, pięknie zdobiony, opisany i lakierowany, ciężki i masywny. Wzory zjawiskowe, wykonane częściowo z dodatkiem fluorescencji, która pięknie gra światłem dając wrażenie zapalonej trójwymiarowości.
Bardzo unikatowa rzecz, nie do dostania w Polsce. Dla siebie, bądź jako unikatowy upominek z klasą.
Stan nowy - idealny. Wymiary Długość 46cm. Wysokość 23cm.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #art deco secesja parawan, #feng shui rosenthal, #nozyk do listów breloczek, #tom horse pekin opera mask
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top