1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Boże Narodzenie
  4.  > Filcowe bileciki do prezentów - 6 szt. (nr 5701634)

FILCOWE BILECIKI DO PREZENTÓW - 6 SZT.

Kreatywny Zakątek

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Sześć oryginalnych bilecików do prezentów. Każdy karnet składa się z dwóch etykietek - filcowej ozdobionej serduszkiem i papierowej do wpisania imienia obdarowanej osoby.

Bileciki pięknie komponują się ze zwykłym szarym papierem, nie potrzeba już do nich żadnych dodatkowych ozdób - może poza żywą choinkową gałązką :)

Wymiary pojedynczej etykietki: 5 x 7,5 cm

(126)

TAGI: #bileciki do prezentów, #etykietki, #karneciki, #przywieszki
Kreatywny Zakątek

Witam i zapraszam do mojego zakątka pełnego różności, które wykonuję sama wkładając w nie serce i pozytywną energię. Lubię wypuszczać w świat rzeczy niepowtarzalne, więc zazwyczaj wykonuję swoje prace w pojedynczych egzemplarzach. Czasem nawet nadaję im imiona :)
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Kreatywny Zakątek

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top