1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Tekstylia
  4.  > Dywany i chodniki
  5.  > Filcowy dywan mata, sześciobok, czerwony (nr 6813326)

FILCOWY DYWAN MATA, SZEŚCIOBOK, CZERWONY

home variety

Cena: 55 zł

Dostępnych: 10 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 17,00 zł / 3,40 zł
Kurier: 25,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Prosty i geometryczny. Dywan ciekawie prezentuje się pojedynczo, może być wykorzystany jako dywanik przy łóżku, w łazience lub jako wycieraczka, a także na ogrodzie i na tarasie- jako mata – siedzisko (idealne dla dzieci).
W kształcie sześcioboku, który pozwala łączyć ze sobą pojedyncze elementy, tworząc różnorodne, wieloelementowe kształty w dowolnych zestawieniach kolorystycznych.
Dywanik składa się z dwóch warstw filcu syntetycznego grubości 4mm, sklejonych ze sobą. Jest sztywny i solidny, spodnia strona lekko impregnowana.
wielkość: 57,5cm x 50cm
Dywanik dostępny jest we wszystkich kolorach widocznych na wzorniku.
W celu zmiany koloru, wystarczy wspomnieć o tym w uwagach do zamówienia
Czyszczenie
W celu codziennej pielęgnacji filcu można używać rolki z klejem, usuwającej kurz i zabrudzenia.
Filc można prać ręcznie, używając środków piorących do tkanin delikatnych, nie wirować. Suszyć rozłożone na płasko.

TAGI: #dywanik, #filcowy, #ozdobny, #wycinane laserowo
home variety

"Kwintesencją pięknego wnętrza jest detal"....Galeria dla wszystkich poszukujących oryginalnych i nowoczesnych drobiazgów dla swojego otoczenia. Mile widziane indywidualne zamówienia i pomysły. Zapraszam, Joanna Karwacka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy home variety

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top