DecoBazaar > Dom > Meble > filcowy pokrowiec na taboret (nr 5193003)

FILCOWY POKROWIEC NA TABORET

felt label

Cena: 80 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 11,00 zł / 2,20 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 45,00 zł / 9,00 zł
Filcowy pokrowiec na taboret/puf. Prezentowany na zdjęciu jest odpowiedni na siedzisko o wymiarach: wysokość 21cm, średnica 29cm. Jeśli interesuje Cię pokrowiec o innych wymiarach/kształcie – napisz do nas!

Został wykonany z sztywnego, szarego filcu (4mm) z ozdobnym sznurowaniem w beżowym kolorze. Świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, może "przykryć" nieestetyczne, stare, czy zniszczone obicie. Pokrowca nie trzeba przyklejać, przyszywać, przybijać, a wystarczy go jedynie nałożyć na obecne poszycie.

Uwaga! Taboret prezentowany na zdjęciu nie jest sprzedawany, a jedynie filcowy pokrowiec.

kształt: walec
wymiary: wysokość 23cm. średnica 30cm.
kolor: szary z beżowym sznurowaniem

TAGI: #filc, #puf, #skandynawski, #taboret
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy felt label

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top