DecoBazaar > Dom > Kubki > filiżanka 240 ml misiek (nr 5184953)
Poradnik prezentowy

FILIŻANKA 240 ML MISIEK

MUKI

W dniach 13.12.2017 - 31.12.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 31.12.2017.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Witaj mój przyszły użytkowniku. Jestem filiżanką o pojemności 240 ml, na której pojawił miś, malowany ręcznie, farbami trwałymi do ceramiki.
Dbaj o mnie myjąc mnie ręcznie w ciepłej wodzie, nie szoruj wzoru a będę z Tobą przez długie lata.

Rysunek może delikatnie różnić się od wzoru na Twoim kubku z uwagi na to, że każdy egzemplarz malowany jest ręcznie.
filiżanka zapakowana w kartonowe pudełeczko.

TAGI: #filiżanka, #miś, #ręcznie malowana, #rysunek
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy MUKI

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top