1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Meble
  4.  > Fotele
  5.  > Fotel uszatek suzani (nr 6392643)

FOTEL USZATEK SUZANI

Anna Suzani Studio

Cena: 3450 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 120,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 700,00 zł / 140,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 6 dni roboczych
Fotel typu uszatek. Tapicerka to połączenie haftowanego czarnego Suzani z jednokolorowym zielonym i czarnym welurem. Suzani jest to haft ręczny lub maszynowy pochodzący z Uzbekistanu i innych krajów Azji Centralnej. Wszystkie tkaniny suzani użyte w meblach to fragmenty oryginalnych tkanin. Wielokolorowe meble Suzani nadają indywidualizm wnętrzom zarówno w przestrzeniach prywatnych jak i publicznych.
Wymiary: szerokość 70 cm | głębokość 75 cm | wysokość 97 cm
Materiały:
drewno, tkanina Suzani, tkaniny welurowe

TAGI: #fotel welurowy boho folk etno
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Anna Suzani Studio

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top