DecoBazaar > Święta i okazje > Ślub > Gniazdko na obrączki ślubne (nr 4944783)

GNIAZDKO NA OBRĄCZKI ŚLUBNE

Craft Point Izabela Sprycha

Cena: 40 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 45,00 zł / 9,00 zł
Czas realizacji: 21 dni roboczych
Czy poduszki na obrączki muszą być kwadratowe i przypominać jaśki? Nie! Oto propozycja Craft Point. Wyjątkowe, oryginalne, ręcznie wykonane gniazdko na obrączki ślubne. Gniazdko wykonane jest z rafii, mchu preparowanego, sznurka jutowego oraz papierowych różyczek. Kolor różyczek może zostać dopasowany do tematu przewodniego Klienta. Średnica ok. 8,5 cm. Produkt wykonywany na zamówienie, może nieznacznie różnić się od prezentowanego na zdjęciu. Czas realizacji zamówienia 3 dni robocze. Zachęcamy do zadawania pytań wszelakich, na które z przyjemnością odpowiemy.

TAGI: #na obrączki, #poduszki na obrączki, #ślubna ozdoba, #ślubne
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Craft Point Izabela Sprycha

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top