1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Zaproszenia
  4.  > GREY - ZAPROSZENIA ŚLUBNE (nr 5729562)

GREY - ZAPROSZENIA ŚLUBNE

galeriazaproszen

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

GREY – mleczna mgiełka podkreślająca zawoalowaną botaniczną grafikę. Szara gałązka dyskretnie wychyla się spod tekstu umieszczonego na stronie głównej zaproszenia. Karty oplata opaska wykonana z subtelnej kalki, na której widnieje nowoczesny, nieoczywisty font nadający kolekcji nutkę nowatorstwa.

Zaproszenie składa się z dwóch kart (okładka + zaproszenie) wykonanych z najwyższej klasy papierów – kalki i papieru satynowanego o gramaturze 300. Uzupełniającym dodatkiem jest mała karteczka RSVP z przewodnim motywem kolekcji.
__________
Wydruk wykonany na profesjonalnym sprzęcie drukującym
Gwarancja idealnego wydruku i perfekcyjnego koloru
FORMAT: 11,5cmx16,6cm (okładka), 11,5cmx16,6cm (zaproszenie), 6,5cmx10,5cm (karta RSVP)
RODZAJ PAPIERU: okładka – mlecznobiały odcień kalki, zaproszenie/karta RSVP – przepiękny satynowany papier o gramaturze 300
NADRUK: nadruk tekstu na I karcie (kalce)
KOPERTA: biała – w cenie zaproszenia
TREŚĆ: proponowany przez nas wzór bądź własna propozycja
FONT: wybrany z naszej bazy
PERSONALIZACJA: w cenie zaproszenia
MINIMALNA ILOŚĆ ZAMÓWIENIA: 20szt.
DODATKI: opaska wykonana z kalki
UWAGI: możliwa edycja wzoru (zmiana/modyfikacja grafiki, tekstu, fontów, rozmiaru, ilości kart, dodatków itp.)

ZESTAW ZAWIERA
Zaproszenie, Karta RSVP, Koperta zwykła biała, Personalizacja
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top