1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Artykuły papiernicze
  4.  > Albumy na zdjęcia
  5.  > Historia pewnej znajomości - album (nr 4803195)

HISTORIA PEWNEJ ZNAJOMOŚCI - ALBUM

Papierkarnia

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Mały albumik w formacie ok. 14x14 cm. Wykonany na bazie kremowych kopert, ozdobiony pięknymi, kolorowymi papierami. W środku znajduje się 19 stron otwieranych na różne sposoby, kilka z nich zawiera kieszonki, do których można włożyć liściki, bilety z wycieczek lub koncertów, czy drobne pamiątki. Całość jest mocno postarzona brązowym tuszem, co sprawi, że "opowieść" w nim zawarta będzie jeszcze bardziej wyjątkowa.

Album może być historią znajomości pewnej pary młodej, przyjaciół lub zakochanych.

Doskonały prezent ślubny, walentynkowy, świąteczny lub rocznicowy.

Więcej zdjęć w wiadomości prywatnej.

TAGI: #album, #album notes pamiętnik, #prezent ślubny, #walentynki
Papierkarnia

Papierkarnia to miejsce, w którym używa się najdoskonalszej z magii - wyobraźni oraz papieru, drewna i nici. Znajdziecie tutaj rzeczy maleńkie i ciut większe, które cieszą oko i serce. Jeśli chcecie podarować sobie, komuś bliskiemu lub całkiem obcemu coś wyjątkowego, zapraszamy!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Papierkarnia

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top