1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Wielkanoc
  4.  > Jajko Wielkanocne Vintage (nr 6839460)

JAJKO WIELKANOCNE VINTAGE

Niebieski Zagajnik

Cena: 50 zł 40 zł

Najniższa cena z 30 dni: 50 zł
Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 20,00 zł / 4,00 zł
Paczkomat InPost: 17,00 zł
Orlen Paczka: 18,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 6 dni roboczych
Jajko wielkanocne wykonane na bazie styropianowej, mix mediów, papier ryżowy, całość pokryta lakierem, ozdobiona pasmanterią, naturalnym piórkiem i elementem biżuteryjnym. Wysokość 10 cm + 2cm nóżki

Tagi: #jajko wielkanocne, #pisanka, #vintage, #wielkanoc

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Niebieski Zagajnik

Niebieski Zagajnik to miejsce stworzone przez dwupokoleniowy team, powstały z potrzeby tworzenia i otaczania się przedmiotami będącymi wytworem rąk. Nasze prace to efekt eksperymentów z różnymi technikami plastycznymi.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Niebieski Zagajnik

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top