1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Łazienka
  4.  > Inne
  5.  > Kafelki marokańskie mix (nr 6834283)

KAFELKI MAROKAŃSKIE MIX

CeramikaLukasGreen

Cena: 1112 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 30,00 zł / 6,00 zł
Kurier: 30,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 15 dni roboczych
Kafle ceramiczne wykonane ręcznie inspirowane marokańskimi motywami. Unikalne oraz trwałe płytki ceramiczne. Odporne na temperaturę i na detergenty. Kafle formowane ręcznie przez co nie są co końca równe ale z pewnością nadadzą każdemu wnętrzu charakteru i indywidualności.
Podana cena za metr kwadratowy/ 200 sztuk.

Produkt dostępny na zamówienie, czas wykonania wynosi od 3 do 4 tygodni.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Tagi: #kafle koniczyna marokańska, #kafle ręcznie robione

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: ceramikaLukasGreen Marzena Przekora
Smolna 2, 56-400 Oleśnica
NIP: 911-199-64-50
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy CeramikaLukasGreen

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top