1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Kalendarze
  4.  > KALENDARZ 2015 z rysunkami Antka Wajdy (nr 4352703)

KALENDARZ 2015 Z RYSUNKAMI ANTKA WAJDY

Tajne Komplety

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Super rok tylko z super KALENDARZEM 2015! Znakomity prezent!

Ekskluzywny, elegancki ale posiadający znamiona niewątpliwej rubaszności, którą gwarantują nietuzinkowe rysunki wrocławskiego malarza i rysownika (słowem: artysty) Antka Wajdy.

Kalendarz jest funkcjonalnym notesem, który pocieszy i zrelaksuje podczas całorocznej tyry jaka Cię czeka w 2015 roku!

Ów arcy-przedmiot posiada takie elementy jak:
- sztywna okładeczka z migającym napisem, żeby zwracać na siebie uwagę.
- szyty i klejony, żeby się nie pogubiło.
- horoskop, żeby wiedzieć jak żyć.
- dni i święta, żeby święcić i czcić.
- panoramę zwierząt, dzięki której dowiesz się, jak swoje problemy rozwiązują zwierzaki, kiedy ty nie masz na nic czasu.
- autograf Antka Wajdy!

Za skład i oprawę odpowiada Love Gyyethy, tak tak tak, ta sama dziewczyna, która odpowiada za dizajn niezwykłego przecież Magazyn Materiałów Literackich Cegła.

I to wszystko możesz mieć za 11 groszy za dzień!!!! (Jak przemnożysz wychodzi w zaokrągleniu 40 zł) Stać Cię!

TAGI: #artystyczny, #gadżety, #kalendarz 2015, #notes
Tajne Komplety

Wrocławska Cafe Księgarnia Tajne Komplety oprócz najlepszej literatury i świetnej kawy oferuje również gadżety artystyczne własnej produkcji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Tajne Komplety

Top